Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r.

KLASA III PSP BYTOMSKO NAJLEPSZA W KONKURSIE "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY - 04.11.2016

    Uczniowie klas drugiej i trzeciej z Publicznej Szkoły Podstawowej im św. Mikołaja w Bytomsku wzięli udział i zdobyli główną nagrodę w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”, w kategorii klas trzecich, zorganizowanym Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej w Krakowie. Konkurs odbył się na łamach "Gazety Krakowskiej" oraz w serwisie ww.krakow.naszemiesto.pl.
    Celem konkursu było rozpowszechnienie wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz zasad bezpiecznego korzystania z infrastruktury komunikacyjnej. Zadaniem tegorocznej edycji konkursu było stworzenie ilustracji (pąłska praca plastyczna w formacie A3) do wybranego rozdziału bajki pt. „Psotni rycerze”. Książeczka dołączona była do nakładu "Gazety Krakowskiej". Prace oceniane były w kilku kategoriach: najlepsza szkoła i przedszkole, najlepsza klasa, najlepsza praca indywidualna.
     Główną nagrodę w kategorii najlepsza klasa zdobyła kl. III ze Szkoły Podstawowej w Bytomsku, której opiekunem jest Pani Barbara Janicka-Mikus. Ona wraz z cała nagrodzoną klasa w dniu 4 listopada 2016 roku wyjechała do Krakowa, aby wziąc udział w imprezie organizowanej dla laureatów Konkursu, która odbyła się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Uczniowie i wychowawczyni odebrali drobne upominki, a cała klasa nagrodę w postaci sprzętu RTV (odtwarzacz dvd). Nagrodzeni uczniowie ponadto zwiedzili Muzeum Lotnictwa.

Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r. Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r.
Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r. Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r.
Kl. III w Muzeum Lotnictwa. Kl. III w Muzeum Lotnictwa.
Kl. III w Muzeum Lotnictwa. Kl. III w Muzeum Lotnictwa.

Sukces kl. III PSP w Bytomsku - 04.11.2016 r.

Materiał nadesłany.

[wstecz]