Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r.

BUDOWA PODWÓRKA NIVEA W ŻEGOCINIE ZAKOŃCZONA - 21.10.2016

    Wygrane w miesiącu maju 2016 roku przez Żegocinę w internetowym plebiscycie "Podwórko Nivea" zostało wykonane na przełomie września i października i w dniu 19 października 2016 roku podpisano protokół technicznego jego odbioru.
    Żegociński Rodzinny Plac Zabaw wykonany jest na planie koła o średnicy 21 metrów. Większość placu jest pokryta naturalną trawą.
Zamontowano tu następujące urządzenia: piaskownica z daszkiem i stolikiem, karuzela tarczowa, dwie ławki, przeplatanka - figury, huśtawka podwójna, multiwspinaczka ze zjeżdżalnią, zjeżdżalnia z podestem i podejściem rurowym, huśtawka ważka, linarium namiot, skakanka, grak w klasy, huśtawka "Bocianie Gniazdo", kosz na śmieci, stojak na rowery, tablica informacyjna, tablica do rysowania i sprężynowiec.
    W dniu 21 października 2016 roku nastąpiło też  podpisanie umowy przekazania placu zabaw o wartości 108.915,00 złotych i od tego dnia Podwórko Nivea w Żegocinie stało się własnością gminy Żegocina. Otwarcie placu zabaw odbędzie się na wiosnę przyszłego roku, podczas uroczystego pikniku rodzinnego.
   Serdecznie dziękujemy:
   - wszystkim uczestnikom głosującym za zaangażowanie i aktywny udział w konkursie. Cieszy fakt, że po raz drugi akcja "Podwórko Nivea" tak skutecznie zaktywizowała społeczność gminy i zjednoczyła ją wokół wspólnego celu. Imponująca była przede wszystkim liczba oddanych głosów (131209), uzyskana dzięki inicjatywom promującym, podjętym przez władze samorządowe gminy, przez dyrekcji szkół z terenu naszej gminy oraz budzącemu szczery podziw, zaangażowaniu mieszkańców gminy,
- nauczycielom, wychowawcom,
- pracownikom Urzędu Gminy,
- pracownikom innych instytucji i zakładów pracy oraz wszystkim, wszystkim pozostałym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w realizację tego konkursu.
   Wyrażamy również wdzięczność i podziękowania sympatykom i przyjaciołom spoza gminy, z terenu województwa małopolskiego i innych województw za oddane głosy na naszą lokalizację.


                                                                                                                                                                     Z poważaniem:
                                                                                                                                                                      Jerzy Błoniarz
                                                                                                                                                               Wójt Gminy Zegocina

Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r. Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r.
Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r.

Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r.

Podwórko Nivea w Żegocinie - 12.11.2016 r.

Materiał nadesłany: UG w Żegocinie.

JAK BUDOWANO PODWÓRKO NIVEA W ŻEGOCINIE >>>

[wstecz]