Weź udział w Plebiscycie GK.

ZAGŁOSUJ NA ZAWODNIKÓW KS "BESKID" ŻEGOCINA

   4 listopada 2016 roku rozpoczęło się głosowanie w  plebiscycie "Gazety Krakowskiej" na najlepszych piłkarzy oraz trenera lig lokalnych. Prawie 100 sportowców uprawiających amatorsko futbol staje przed szansą na trening zawodnikami Bruk-Betu Termalica Nieciecza. Ten zaszczyt spotka tych, którzy zbiorą najwięcej głosów.
   W plebiscycie bierze udział 99 piłkarzy z trzech klas rozgrywkowych podokręgów: bocheńskiego, brzeskiego, tarnowskiego i żabieńskiego. Największą reprezentację ma klasa A - 40 kandydatów. Tuż za nią uplasowała się klasa okręgowa - 32 graczy. O miano Najlepszego Piłkarza z klasy B rywalizuje 27 zawodników. Niektóre drużyny reprezentuje po kilku zawodników. Wśród nich prym wiedzie Tuchovia Tuchów z sześcioma zgłoszeniami. O tytuł Najlepszego Trenera Ziemi Tarnowskiej sezonu 2016/2017 walczy 28 szkoleniowców.
   Wśród kandydatów do udziału w tym treningu jest dwóch zawodników Klubu Sportowego "Beskid" Żegocina: Mariusz Banat i Daniel Dudek. Teraz wszystko w rękach kibiców.

Mariusz Banat.

Daniel Dudek.

SMS pod nr 72355 o treści NPAA.17

SMS pod nr 72355 o treści NPAA.16

Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT

    Głosować na swoich faworytów można za  pomocą SMS-ów oraz specjalnych kuponów, drukowanych na łamach "Gazety Krakowskiej". Zwycięzcy w każdej z kategorii (po jednym zawodniku z klasy okręgowej, Klasy A i Klasy B), na oficjalnej Gali otrzymają upominki oraz zaproszenia do udziału w treningu z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Ponadto drużyny zwycięzców otrzymają wejściówki na jeden mecz ekstraklasy w Niecieczy. Przewidziane są również wyróżnienia dla zdobywców drugich i trzecich miejsc. Najlepszy trener także zostanie nagrodzony.
   Zachęcamy do głosowania na zawodników "Beskidu".

[wstecz]