XV Powiatowy Konkurs Matematyczny.

TRZECIE MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM - BOCHNIA - 05.04.2017

    W dniu 5 kwietnia 2017 r., w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Bochni odbył się XV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki klas trzecich", zorganizowany przez  Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 w Bochni oraz doradcę metodycznego edukacji wczesnoszkolnej Panią Alicję Świątek.
    Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich, którzy mieli szansę wykazania się zdobytymi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.
    Po eliminacjach szkolnych, w tym powiatowym konkursie wzięło udział 39 uczestników z powiatu bocheńskiego i brzeskiego. Uczniowie zmagali się z trudnymi, nietypowymi zadaniami, które były okazją do sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i porównania jej z wiedzą rówieśników.
   Z Gminy Żegocina udział w konkursie wzięli następujący uczniowie klas trzecich: Zuzanna Jawień - Zespół Szkół w Łąkcie Górnej, Martyna Wojdak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Żegocinie. Łukasz Szewczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozdzielu
   Po wytężonej pracy i rozwiązaniu zadań o podwyższonym stopniu trudności okazało się, że konkurs wygrała Rozalia Gumuła z PSP w Świniarach. Wielki sukces odniósł też w konkursie Łukasz Szewczyk, uczeń klasy III Szkoły Podstawowej w Rozdzielu, który zajął III miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny. XV Powiatowy Konkurs Matematyczny.
XV Powiatowy Konkurs Matematyczny. XV Powiatowy Konkurs Matematyczny.
XV Powiatowy Konkurs Matematyczny. Łukasz Szewczyk z nauczycielką -- Anną Zelek.
Martyna Wojdak - PSP w Żegocinie. Zuzanna Jawień z nauczycielką - Teresą Białka.

Materiał nadesłany.

[wstecz]