POMAGAJ Z NAMI

    W najbliższą sobotę, tj. 2 kwietnia 2017 roku, w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się akcja charytatywna "Marcin Cup 2017". Przyjaciele Marcina Pędzika, wraz ze współorganizatorami (Gminą Gdów, Centrum Kultury, GHS i Centrum Wolontariatu w Podolanach) zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli do uczestnictwa w spotkaniu. W czasie imprezy wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, które zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Pana Marcina.

   Pan Marcin Pędzik jest 35-letnim mieszkańcem Kunic. We wrześniu ubiegłego roku miał wypadek w pracy, w wskutek którego złamał kręgosłup. Jeszcze 3 miesiące temu oddychał przez respirator, dziś nadal jest sparaliżowany. W tej chwili wymaga pomocy innych osób oraz intensywnej rehabilitacji.

    Do momentu wypadku to Pan Marcin utrzymywał rodzinę, gdyż jego żona Agata po urodzeniu syna musiała zrezygnować z pracy zawodowej. Dziecko urodziło się jako wcześniak, z poważnymi schorzeniami. Alanek ma dziś prawie 3 latka i jeszcze nie chodzi, ciągle potrzebuje bardzo drogiego sprzętu rehabilitacyjnego, stałej intensywnej rehabilitacji a przede wszystkim wymaga całodobowej opieki.

   Lekarze twierdzą, że Pan Marcin ma szanse osiągnąć sprawność. Musi jednak być intensywnie rehabilitowany co jest bardzo kosztowne. Każdy kto chciałby wspomóc leczenie i rehabilitację Marcina Pędzika proszony jest o złożenie datków do puszek w czasie akcji 1 kwietnia w Gminnej Hali Sportowej lub dokonywanie wpłat na poniższy numer konta:
Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach
Podolany 74, 32-420 Gdów
81 8619 0006 0070 0723 2485 0002
W tytule proszę wpisać: Marcin Pędzik

Akcja pomocy dla Marcina Pędzika z Kunic.

Materiał nadesłany.

[wstecz]