II Eliminacja Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność.

    Automobilklub Krakowski zaprasza w dniu 20. maja 2017 roku na II eliminację Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Ponad 20 załóg będzie walczyć o Puchary Automobil Hotelu z Krakowa. Bazą rajdu będzie oczywiście krakowski Automobil Hotel. Impreza zacznie się już o 9 rano. O godzinie 10 wystartują samochody.   
   Długość trasy Rajdu o Puchar Automobil Hotelu wynosi łącznie171,8 km wraz z 4 odcinkami Testu na Regularność (RT) o łącznej długości 96,36 km. Zawody są podzielone na 1 Etap i 2sekcje. Przejazd trasy odbywa się w oparciu o itinerer, któy zawiera wszystkie potrzebne informacje, aby załoga mogła przejechać trasę poprawnie, w tym opis trasy, podział trasy na etapy i sekcje, czasy przejazdu, okresy neutralizacji, etc. 
   W Krakowie, w Muzeum Iżynierii Miejskiej organizatorzy organizują natomiast imprezę "SOBOTAMOTORETRO". Metę w Krakowie zaplanowano na godzinę 15.00.  
    Uczestnicy tego Rajdu ponownie gościć będa w Gminie Żegocina.. Stanie się to w sobotę - 20 maja 2017 roku. Przyjadą około godz. 12.15 i przez pół godziny wypoczywać będą w Żegocinie. Będzie to doskonała okazja, aby w tym czasie pooglądać zabytkowe samochody i porozmawiać z ich załogami.
    Serdecznie zapraszamy do centrum Żegociny, skąd nastąpi start do kolejnego odcinka.

  Plakat Rajdu 2017.

TAK BYŁO W 2015 ROKU >>>

TAK BYŁO W 2016 ROKU >>>

[wstecz]