Zagłosuj na Żegocinę w Kkonkursie Nestle.

GMINA ŻEGOCINA PRZYSTĄPIŁA DO KONKURSU FIRMY NESTLE - 09.05.2017

    W ramach akcji "Nestlé porusza Polskę" 4FRAME Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. organizuje konkurs dla gmin, w którym do wygrania będą siłownie zewnętrzne. Lokalizacje, w których powstaną siłownie, zgłaszane są przez gminy. Następnie odbywa się głosowanie internetowe, w którym będą brały udział wszystkie poprawnie dokonane zgłoszenia. Wygrywają lokalizacje, które uzyskają największą liczbę głosów - z każdego z 16 województw wygrywa 1 lokalizacja, w której powstanie siłownia.
    Jest to druga edycja konkursu, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem w zeszłym roku. Jego mechanizm jest bardzo prosty: Urzędy gmin zgłaszają lokalizacje, a zainteresowani głosują na swoje typy. Nie wiemy, więc jeszcze, gdzie siłownie powstaną - to wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców i ich znajomych! Udział w konkursie jest bezpłatny, obowiązkiem gminy jest jedynie skompletowanie dokumentów niezbędnych do złożenia w Starostwie celem zgłoszenia zabudowy małej architektury oraz spełnienie wymogów odnośnie lokalizacji zawartych w regulaminie.

     W dniu 06.04.2017 r. Gmina Żegocina dokonała zgłoszenia lokalizacji dz. nr 422/3 w miejscowości Bytomsko 77 (działka obok Publicznej Szkoły Podstawowej w Bytomsku).

  
Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Żeby dobrze spełniała ona swoją rolę, najczęściej lokuje się ją w okolicy szkoły, osiedli mieszkaniowych, placów zabaw, parków, domów seniora oraz terenów rekreacyjnych. Jej zaletą jest ogólnodostępność - ćwiczyć może każdy, za darmo i w dowolnej porze dnia. Efektami ćwiczeń w plenerze są lepsza kondycja, szczuplejsza sylwetka i zwiększona odporność organizmu.

ZAGŁOSUJ NA GMINĘ ŻEGOCINA - NA BYTOMSKO >>>

  Głosowanie możliwe od 10 maja 2017 roku i potrwa do 30 czerwca 2017 roku. Aby zagłosować, należy najpierw utworzyć swoje konto w serwisie Nestle (można też zalogować się przez swój profil na Facebooku) i codziennie oddać na Bytomsko 1 głos. Kupując produkty Nestle za minimum 20 złotych można też dodatkowo wziąć udział w loterii.
 
Siłownia na  świeżym powietrzu zostanie zbudowana w każdym województwie, po jednej w miejscowości, która uzyska w internetowym plebiscycie najwięcej głosów. W Małopolsce liczą się już tylko dwie miejscowości: Żerosławice i Bytomsko. Rywalizacja jest bardzo wyrównana. Prosimy o głosy na Bytomsko, a głosować można już tylko do 30 czerwca 2017 roku.

Siłownia Nestle.

Siłownia Nestle.

    Siłownie na świeżym powietrzu stały się wśród mieszkańców gmin na tyle popularne, że projekty takich miejsc coraz częściej pojawiają się jako propozycje do budżetu partycypacyjnego. Popularnością cieszą się na przykład surfer, który wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych, orbitrek, pobudzający ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg, czy choćby wioślarz, wzmacniający mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców. Dla początkujących na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie. Niestety nie każda gmina może przeznaczyć środki ze swojego budżetu na ten cel. Dlatego firma Nestlé postanowiła wypełnić tę lukę organizując konkurs dla gmin w ramach Inicjatywy "Nestlé porusza Polskę". Mogą w nim brać udział gminy z całej Polski, zarówno miejskie, jak i wiejskie. Wygraną w konkursie jest ufundowanie przez Nestlé 16 nowoczesnych siłowni terenowych. Trafią one do tych gmin, których mieszkańcy i sympatycy wykażą się największą aktywnością w internetowym głosowaniu. Zachęcamy więc do głosowania na Gminę Żegocina.

Głosuj codziennie na Gminę Żegocina.

[wstecz]