Głosuj na Rozdziele.

    Od 10 czerwca 2017 roku Internauci głosują w internetowym konkursie Firmy Nivea, która dla 20 miejscowości z najwięszą liczbą głosów wybuduje 20 "Podwórek Talentów NIVEA", w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.
   Rywalizacja jest bardzo zacięta, zwłaszcza w drugiej dziesiątce. Zgłoszona przez Wójta Gminy Żegocina lokalizacja w Rozdzielu początkowo była bardzo daleko w klasyfikacji. Mobilizacja przyniosła jednak poprawę sytuacji i Rozdziele weszło do czołowej dwudziestki. Ale teraz, pod koniec głosowania - przypominamy trwa do 31 lipca br, czyli jeszcze tylko kilka dni - sytuacja nie jest pewna. Konieczna jest zdecydowana mobilizacja wszystkich, którzy dobrze życzą Rozdzielu i zdwojenie wysiłków wyrażone w głosowaniu. Przypominamy - z jednego numeru IP może zostać oddanych maksymalnie 1000 głosów dziennie, z tym, że jeden Uczestnik Głosowania może oddać tylko jeden głos dziennie na wybraną przez siebie lokalizację.

Dzieci i mieszkańcy z Rozdziela serdecznie proszą o głosy.
Nie bądźmy obojętni, bo to nasza wspólna sprawa !

   Po zakończeniu Głosowania, wyłonionych zostanie 20 lokalizacji, w któych zostaną zbudowane "Podwórka Talentów NIVEA"

Jak można oddać głos w konkursie?
1. Należy wejść na stronę http://podworko.nivea.pl
2. Zarejestrować się. Wpisać imię, nazwisko, adres email oraz proponowane hasło.
3. Kliknąć link aktywacyjny, który będzie czekał na was na waszej poczcie mailowej.
4. Oddać swój pierwszy głos na plac zabaw w Rozdzielu.
5. WAŻNE: głosujemy codziennie do 31 lipca! Oddanie kolejnego głosu zajmuje tylko 40 sekund. Cała rodzina może ustawić sobie jedno takie samo hasło. Dzięki temu oddawać głos w imieniu wszystkich może domownik.
   Z góry serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i oddawanie głosu na szczytny cel, jakim jest Plac Zabaw e Rozdzielu.

ZAGŁOSUJ NA ROZDZIELE >>>

Podwórko Talentów Nivea - Zagłosuj na Rozdziele.

XXI MIEJSCE ROZDZIELA

Wynik Rozdziela w głosowaniu.

   O północy, ostatniego dnia lipca 2017 roku, zakończyło się głosowanie internetowe w konkursi "Podwórko Talentów Nivea". Lokalizacja w Rozdzielu, zgłoszona przez Gminę Żegocina uzyskała 36.171 głosów poparcia i zajęła 21. miejsce, czyli pierwsze które nie otrzyma takiego podwórka. Miejsce tuż przed Rozdzielem czyli dwudzieste, zajął Włocławek, do wyprzedzenia którego zabrakło Rozdzielu bardzo niewiele - 339 głosów. Wielka szkoda!
  Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na Rozdziele i jest nam smutno, że tym razem nie udało się zakończyć rywalizacji sukcesem. 

[wstecz]