Zaproszenie na 7233. Urodziny Żegociny - 13-14.08.2016 r.

ZAPROSZENIE NA "724. URODZINY ŻEGOCINY" - 12-13.08.2017

   "Urodziny Żegociny" - to organizowana od 1993 roku impreza plenerowa, na którą składają się różnorodne przedsięwzięcia sportowo - rekreacyjne, artystyczne i prezentacje estradowe. W "Urodzinach Żegociny" brali dotychczas udział m. in. tacy wykonawcy jak: Andrzej Sikorowski, Eleni, Happy End, No To Co, Baciary, Bayer Full, a w poprzednim roku Teresa Werner.
    Na "724. Urodziny Żegociny" organizatorzy: Wójt Gminy Żegocina oraz CKSiT w Żegocinie zaprosili m. in. Orkiestrę Dętą OSP w Leszczynie (to Jubilatka, obchodzi w tym roku 70-lecie), Góralski Kabaret "Truteń" ze Skawy (założony w 1993 roku) oraz "Modesta Pastiche" (ośmioosobowa grupa z Nowego Tomyśla, znana z występów w telewizyjnym programie "Jaka to Melodia").
   Tak jak w latach poprzednich będą również sztuczne ognie, zabawa taneczna, strażacki grill i bufet, potrawy regionalne oraz wystawa rękodzieła, Wesołe Miasteczko i specjalny program dla dzieci. Na sobotę - 12 sierpnia 2017 roku zaplanowano natomiast dwie imprezy sportowe: turniej tenisa ziemnego na korcie w Żegocinie oraz zawody pływackie na basenie w Łąkcie Górnej.

Zaproszenie na 724. Urodziny Żegociny.

"URODZINY ŻEGOCINY" W LATACH POPRZEDNICH >>>

[wstecz]