remont965-00.jpg (24064 bytes)

UTRUDNIENIA KOMUNIKACYJNE NA DRODZE DO BOCHNI - 28.08.2017

   Ukazał się komunikat Firmy Skanska o utrudnieniach na modernizowanej drodze wojewódzkiej 965. Wprawdzie pisze się w nim o drodze na odcinku Połom - Nowy Wiśnicz, ale wkrótce prace medernizacyjne dotrą także na teren Gminy Żegocina. Jakie wystąpią utrudnienia, jeszcze nie wiemy, ale już trwają na odcinku Łąkta Górna (za mostem, od skrzyżowania na Trzcianę, w kierunku Muchówki). Przypominamy, że ten temat już poruszaliśmy w naszym portalu.
    Cytujemy komunikat:
   W związku z prowadzoną przez Skanska rozbudową drogi wojewódzkiej nr 965 Zielona – Limanowa, 28 sierpnia 2017 roku na odcinku Nowy Wiśnicz - Połom Duży zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany ręcznie oraz poprzez sygnalizację świetlną.
Technologia wykonanych robót na tym odcinku będzie wymagała całkowitego zamknięcia dojazdu do posesji przyległych do drogi wojewódzkiej nr 965. W miejscowości Połom Duży nastąpi brak dojazdu do posesji po prawej stronie w kierunku na Limanową na kilometrze 2+320 do 3+540. Zamknięcie połówki drogi wraz z brakiem możliwości dojazdu do posesji na odcinku zlokalizowanym na kilometrze 1+630 do 2+320 oraz 3+540 do 4+880 zaplanowane jest w dalszej kolejności. Prosimy o wybieranie alternatywnych tras przejazdu w relacji Muchówka - Nowy Wiśnicz z racji mogących się pojawić utrudnień w ruchu na tym odcinku oraz o szczególną uwagę i ostrożność, a także o stosowanie się do tymczasowo obowiązującej organizacji ruchu.  Dołożymy wszelkich starań, aby prace były jak najmniej uciążliwe. - podkreśla Rafał Nosek, kierownik budowy, Skanska.
   
O dokładnym czasie trwania braku dojazdu do nieruchomości i terminach wykonawca będzie informował na lokalnych tablicach informacyjnych.

Modernizacja drogi 965.

Modernizacja drogi 965.

Modernizacja drogi 965.

[wstecz]