BESKID ŻEGOCINA WYGRYWA Z GÓRNIKIEM SIEDLEC 4:0

kmirowska

W niedzielę 25 kwietnia o godzinie 11.00 rozpoczął się mecz XXI kolejki bocheńskiej Serii A, gdzie na stadionie w Siedlcu Beskid Żegocina walczył o 3 punkty z Górnikiem. Trener „Walecznych Górali”- Marek Tomkiewicz do gry wystawił następujący skład: Marcin Cichoń, Konrad Łękawa, Piotr Czoch, Dominik Mroczek, Mateusz Waligóra, Hubert Kuska, Damian Pławecki, Karol Kępa, Piotr Matras, Mariusz Banat, Janusz Czoch. Rezerwowi: Tomasz Krawczyk, Zbigniew Górka, Dawid Dziedzic, Mariusz Pławecki, Karol Kmiecik, Mateusz Kępa.

Po hattricku Piotra Matrasa i jednej bramce Konrada Łękawy, mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Beskidu Żegocina!

Tak środkowy obrońca Beskidu - Piotr Czoch skomentował niedzielne zmagania: - Zagraliśmy ten mecz na dobrym poziomie, choć mogliśmy zagrać dużo lepiej. W pierwszej połowie zawodziła nas skuteczność, oddawaliśmy dużo strzałów jednak wiele z nich nie dochodziło do bramki lub bronił je świetnie dysponowany bramkarz Górnika. W drugiej połowie poszło nam już znacznie lepiej - strzelamy bramkę po czym zawodnicy Górnika otworzyli się i pozwolili nam wpakować jeszcze 3 bramki i ostatecznie mecz kończy się 0:4 i 3 punkty wracają z nami do Żegociny. Brawo drużyna, nie zwalniamy tempa i lecimy dalej. Hala Beskid!