WYBORY PREZYDENCKIE 2020 – ZAPROSZENIE DO GŁOSOWANIA I WAŻNE INFORMACJE DLA WYBORCÓW

kmirowska

Już za kilka dni odbędą się wybory prezydenckie, w których będziemy mogli oddać swój głos na jednego spośród 11 kandydatów. Udając się do urn, lub głosując korespondencyjnie nie tylko wypełniamy swój obywatelski obowiązek, ale zwiększamy szanse naszych Druhów Strażaków na otrzymanie wozu gaśniczego.

Stan zagrożenia epidemicznego nakłada na nas także dodatkowe obowiązki. Wyborcy powinni stosować się do następujących zasad: 

- do lokalu wyborczego przychodź z zasłoniętym nosem i ustami,  

- na prośbę członka OKW, w celu potwierdzenia tożsamości lekko odchyl maseczkę,  

- długopis użyty do głosowania wrzuć do specjalnego pudełka przeznaczonego na zużyte długopisy (nie dotyczy długopisów przyniesionych przez wyborcę),  

- w lokalu wyborczym może przebywać 1 wyborca na 4m2, stosuj się zatem do ewentualnego polecenia członka OKW o pozostanie na zewnątrz i zaczekanie w kolejce (przy zachowaniu dystansu 1,5 m od innych oczekujących). 

Członkowie OKW będą dokładać wszelkich starań, aby wyborcy mogli głosować w sposób bezpieczny, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 15 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach bezpieczeństwa sanitarnego w lokalu wyborczym. 

Zapraszamy do wysłuchania apelu Wójta Gminy Żegocina do wszystkich Mieszkańców, w związku z nadchodzącymi wyborami.

Скачать видео

plakat.png
Kategorie
Komunikaty