ZDJĘCIE TWOJEGO AUTORSTWA NA PRZYSTANKU? TO MOŻLIWE!

kmirowska

Nadszedł czas finalizacji Budżetu Obywatelskiego 2020, na który zapracowali wszyscy Mieszkańcy Gminy Żegocina. Jak wiemy, głównym punktem projektu była rewitalizacja centrum Żegociny oraz postawienie nowych wiat przystankowych.

Stowarzyszenie Żegocina OdNowa, będące pomysłodawcą i konsultantem projektu, ma jednak nadzieję, że aktywność Mieszkańców nie ograniczy się wyłącznie do oddania głosu.

Dziś bowiem, zwraca się do wszystkich z prośbą o włączenie się do procesu tworzenia grafik stanowiących dekorację wiat. Jak podkreślają, każdy przystanek będzie wyjątkowy poprzez wykorzystanie innego kolażu zdjęć przedstawiających Żegocinę współczesną jak i tą na starej fotografii.

 Jeśli w swoich zbiorach posiadasz ciekawe, archiwalne lub współczesne zdjęcie centrum Żegociny, ważnych wydarzeń odbywających się w centrum Żegociny, widoków, scen z życia codziennego, ludzi lub wycinki ze starych gazet i chcesz, aby zostało ono umieszczone na jednej z tablic dekoracyjnych, skontaktuj się z nami!

 Zdjęcie wraz z 1-zdaniowym podpisem co przedstawia oraz nazwiskiem autora fotografii, w wersji papierowej można przynieść do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie, lub w wersji elektronicznej (w jak największej rozdzielczości) przesłać na adres mailowy: zegocina.odnowa@gmail.com do 21 lutego wraz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na publikację zdjęć i wizerunku osób na nich przedstawionych do celów realizacji projektu „Rewitalizacja centrum Żegociny” oraz oświadczam, że działaniem tym nie naruszam niczyich dóbr i praw autorskich”.

 Wierzymy, że wspólnie uda się nam stworzyć piękne, spersonalizowane tablice informacyjne, a fakt, iż zdjęcie właśnie naszego autorstwa zostanie uwiecznione na lata w centrum Żegociny, będzie dla każdego powodem do dumy. Liczymy na Was!

Przykładowe zdjęcia:

uploads/2021/02/przystanek/1975-11-28.jpg
uploads/2021/02/przystanek/302.jpg
uploads/2021/02/przystanek/004.jpg
uploads/2021/02/przystanek/01.jpg
Kategorie
Komunikaty